לוכד נחשים

לוכד נחשים לעולם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד, לא משנה איזה מקצוע. כל עוד המוח שלכם צלול ואתם מסוגלים לשמור על ריכוז ולהפנים ולזכור מידע חדש, אתם מסודרים.

תחום אדריכלות ועיצוב פנים מעניין אתכם? חשבתם פעם ללמוד את המקצוע? אולי בדקתם ולא עמדתם בקריטריונים. לא נורא, גם כמה קורסים בסיסיים יכולים לעזור לכם להתחיל לעבוד בתחום הזה, לוכד נחשים תלוי כמה נמוך בהיררכית המקצוע אתם מוכנים להתחיל כדי להיות חלק מהתחום הזה. ואל תשכחו שאתם יכולים להמשיך ללמוד  הדברות תוך כדי העבודה, וכך להמשיך להתקדם לדרגות בכירות יותר.
אם אתם מעוניינים בתחום לוכד נחשים ועיצוב פנים בדרום אבל רוצים להיות הבוסים של עצמכם, אז כדאי שיחד עם הלימודים האלו תקחו גם קורסי ניהול שונים, כדי שיהיה לכם יותר קל כשיגיע הרגע לפתוח את העסק באופן רשמי ולדווח לכל הרשויות.

בכל אזור בארץ יש לפחות מקום אחד שבו לוכד נחשים תוכלו ללמוד את המקצוע, בתקווה שתתקבלו למסלול תואר ראשון. אתה יכול להפוך להיות אדריכל בדרום ואתה יכול להפוך להיות אדריכל במרכז הארץ. לא משנה איפה תתחילו את העבודה אחרי הלימודים, הכי חשוב זה למצוא את המקום הנכון ללמוד בו.

לוכד נחשים עסק למקומות יוקרתיים ונחשבים כמו הטכניון הם כמובן הגביע הנכסף שכל אחד רוצה לגעת בו, כי מי שמסיים לימודי אדריכלות ועיצוב פנים ממקומות כאלה יכול למצוא עבודה בתחום הרבה יותר מהר מרגע שהתואר מסתיים.

אם אתם לא מתחברים לצד ההנדסי אלא רק לעיצובי, תוכלו ללמוד עיצוב פנים בנפרד לחלוטין מאדריכלות, הן כתואר ראשון והן כקורסים. מה שבטוח, לוכד נחשים הוא מקצוע הרבה יותר קל, מהבחינה הזו שקל יותר לזכור איזה צבעים מתאימים זה לזה וטריקים ליצירת תחושה שחלל מסוים הוא גדול יותר מאשר נוסחאות מתמטיות וחוקי פיסיקה.

הצד העיצובי הוא הרבה יותר קל לאנשים, גם לאלו מתחומים ריאליים, מכיוון שלימודי עיצוב פנים הם פרקטיים ליום יום ולכל אחד, הלא כל אחד לפעמים צריך או רוצה לשנות משהו בבית, ולימודי העיצוב עוזרים לו לתכנן את השינוי בהצלחה.

לוכד נחשים אם אתם מתחברים רק להדברות או רק לעיצוב פנים, יש מספיק אנשים שמצליחים בתחום הקריירה גם מעיסוק בתחום אחד בלבד. למען האמת, יכול להיות לכם יתרון אם תתמקדו רק בתחום אחד מבין השניים, שכן התמקדות באחד תעזור לכם להתפתח בו יותר.